16 Komentáře
 1. Viděl jsem, že Pavel založil neofiko sledování na MapCatch. Kdybyste s tím někdo měl problémy, nebo podle toho pojedete poprvé, volejte 720 704 481 nebo pište vaclav.broz(zavináč)notojo.cz. Například změnit nick po registraci na závod již nelze krom admin přístupu, ale to je zrovna jednoduchý příklad, spíš jde o to, jestli to někomu nepofičí, protože má například zapnutý nějaký spořič na telefonu, a podobně.

  1. Ahoj Vašku, cenzura na tvé komenty doposud nebyla, jen musíš počkat, než se koment schválí v daném tématu, poté tam už můžeš psát bez schvalování. Tobě se zobrazí i neschválený koment ve chvili kdy ho tam postneš.

   1. Václav Brož

    Aha, už chápu. Dík.

 2. Václav

  Tady je asi cenzura. Přidám komentář a pak zmizí. No nic…

 3. Seiko

  Zdar,
  Václav Waldmann a další se mi zobrazují v Basecampu… Tolik lidí nevyjelo, nebo se mi to jen špatně zobrazuje?

  Díky!
  Seiko

  1. Ano, toliko lidí se „vydrolilo“.

 4. Seiko

  Ahoj,
  nějak se mi to tady maže, asi jen pro vyvolené… 🙁
  Sei

  1. Ahoj, ne nemaže se ti to, když přidáš nový příspěvek, zobrazí se ti jako postnutý, ale pouze tobě, dokud tě ručně neschválíme (že nejsi nějaký spam). Ale když si refrešneš stránku, nebo jdeš z jiné IP adresy, tak příspěvek není vidět – prostě dokud neschválíme že tvoje identia (email jméno) je validní.

 5. Seiko

  OK, díky, chápu. Teď vidím, že jste již odpovídali na totéž Václavoj B…

 6. Hana Linglerova

  Dobrý den,
  máte tam chybu.U Indiana a Trenér.Na mapě jsou v pořadí celou dobu jinak,než v tabulce.
  Čím to je?
  Děkuji za odpoved

  1. Ahoj Hano, nikoli chyba tam není, pokud myslíš tuto tabulku tak to je pouze startovní listina, chronologicky podle toho kdo se dřív přihlásil na tuto akci. Aktuální pozice lze jednoduše vyčíst z online sledování

 7. Hana Linglerova

  Indian a Zebe.Tel.mi to prespsal

 8. Hana

  Ale tam je to právě opačné,v té tabulce a na mapě.Na mapě je Indian před zebe a v tabulce dle km naopak,chyba není na mě straně:-)

  1. Ahoj, žádná tabulka dle KM na našem webu neexistuje, relevantní je pouze vizualizace na naší mapce. Jestli se jedná o tabulku v aplikaci Mapcatch, tak tam to maji blbě. Teda tam to mají dobře, pouze podle toho jezdci zaznamenávali v té aplikaci a když si někdo tu app vypnul, tak pak mu nesedí km, ale to je věc každého jezdce. Mapcatch jezdci používají mimo rámec WOLFmana.

 9. Hana Linglerova

  Děkuji za odpoved

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.