11 Komentáře
 1. Rudy Janoš

  Ahoj, trochu mě „vyděsila“ pomoc při trasování Vény Hornycha. Co jsem jel závody co trasoval, tak to moc technicky „brnkačka“ nebyla😓. Tak doufám, že měl na paměti, že někteří pojedou na gravelu.

  1. Naklikal nám nejsevernější část trasy (Královecký špičák, okolí Žacléře), je moc krásná a moc pěkně jezdivá, perfektní široký výjezdy po šotce a zapomenutejch lesních cestičkách. To je přesně to nálepkování 🙂 když někdo dělá bajkový bejkárny, tak to neznamená, že nedokáže mít perfektně načtenou lokalitu a vyprodukovat zajímavou trasu dle požadavků / zadání. takže v poho určitě není třeba být vyděšený!

 2. Adam

  Chápu to tedy správně, že start a povinná zastávka ,je na stejném místě. A muži si tedy skočit do auta pro čistý dres, baterie…?

  1. Ahoj, ano jasně při pauze můžeš cokoliv, jít do auta, převléknout, opravit si kolo, vzít si ze svých zásob jídlo, náhradní díly…. Díky za upozornění, chtěli jsme vám to říci na předstartovním meetingu. Ale je dobré s tím kalkulovat dopředu.

 3. Milan Bezstarosti

  Jupíííí těším se! Dík

 4. Marek

  Ahoj, jak jsem vám psal, nakonec jsem se neregistroval, přijedeme s rodinou se podívat do zázemí. Díky

 5. Marek Nosál

  Super diky za podrobne info uz se tesim na predstartovni meeting – jen jit brzo spat, to vstavani bude pro me narocnejsi

 6. Kopřiva A.

  Prijedu se podívat do basecampu, ale až v sobotu na dojezd do poloviny.

  1. ahoj Adame, jasně přijď

 7. Číža

  Štěpáne můžu jen ze zvědavosti dotaz, jak dlouhé jsou ty jednotlivé okruhy?
  A dostaneme od tebe nějaké tipy kde po cestě nabrat vodu, občerstvit se apod., nebo si to musíme najít v mapě sami?
  JInak ten model s povinnou pauzou a možností doplnit vlastní zásoby … za mě paráda!
  Díky a těším se.

  1. Ahoj, jeden z konceptů byl, že do gpx trasy vyznačíme studánky / spaní / restaurace / obchody… Ale upustili jsme od toho ze dvou důvodů 1/ základní myšlenka projektu WOLFman je dělat akce dobrodružné a s tím se pojí malá podpora během akce (neplatí to v zázemí, však víš jak je nepříjemné, když dojedeš nějaký bikepackingový závod a v cíli tě nic a nikdo nečeká, tam se to snažíme dělat velice komfortně). 2/ čekáme so se vyvine z WM 555 a jací lidé s jakou zpětnou vazbou k nám příjdou, podle toho možná tento koncept znovu rozvineme. Nicméně na předstaartovním meetingu nějaké info dostanete, ale nebude zaměřené na jídlo a pití a veřejné obchody a služby.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.