WOLFman duatlon

Jízda na horském kole a běh. Trasa je vytvořená převážně v Národním Parku Česko - Saském Švýcarsku, Lužických horách, část povede i v Německu. Rychlá víkendová akcička. Super atmosféra se zázemím... Veškerá povolení organizovat akci máme od příslušných institucí.
Registrace na WOLFman duatlon cyklo-běžeckého závodu

Kategorie

souhlasím s: závazným přihlášením do bikepackingové akce, pravidly, GDPR, zasíláním novinek, registrací do systému

Start: 28. 10. 2023 v 5:00

Basecamp: U Pytláka, Lipová 377 Pá 27. 10. od 15:00 registrace. Pá 27. 10. od 20:30 předstartovní meeting. So 28. 10. v 5:00 ráno start. Délka: 253km kolo, 80km běh. Převýšení: 4,5km kolo, 2km běh. BEZ REGISTRACE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH NELZE STARTOVAT!

Co je nového?

Novinky a aktuality z WOLFmana nad rámec základních informací o závodech.

Lukáš, dvě Katky a Štěpán

Lukáš Žák a Katka Ludvíková jsou hlavní strůjci závodu "WOLFman duatlon". Katka Šponarová se stará o sponzory a nezbytnou přípravu zázemí. Nápad zrealizovat projekt WOLFman měl Štěpán Stránský, cylklista s více jak 10 lety zkušenostmi v bikepackingu na vrcholové úrovni. Se závody pomáhají i další dobrovolníci...

Proč se zúčastnit?

Závod je v nádherné části naší země. V polovině cyklo i běžecké trasy se může tým vzájemně podpořit (jídlo, masáž, apod...). V sólo kategorii je závodník odkázán zcela sám na sebe. Start / předání štafety / cíl / zázemí je v jednom místě!

Jaké vybavení si vzít?

Na první cyklistickou část je vhodné horské kolo nebo gravel. Technické pasáže jsou velice lehké, a proto lze tuto část štafety absolvovat i na neodpružených kolech. Druhá běžecká část vede po zpevněných, šotolinových, ale i nezpevněných trasách, lehká běžecká obuv s protiskluzovým vzorkem se určitě hodí.

Pravidla závodu WOLFman duatlon

Chovej se fair play je základní pravidlo. Tento duatlon má ale svá specifická pravidla. Je zcela nezbytné si je celá pročíst!

Poplatek za startovné

2 000 Kč v ceně je částečné občerstvení, snídaně, hlavní jídlo, parkování, zázemí pro tebe, půjčení trackeru, startovní a cílové dárečky, pobyt 2 noci. Poplatek při neúčasti nevracíme. Startovné se hradí po registraci - přijde ti informační email. V basecampu je kasička na dobrovolný příspěvek na organizaci. Výrazné slevy v eshopech od našich partnerů.

Zázemí: start, checkpointy a cíl

Start, předání štafety, cíl a celé zázemí pro tebe je v jednom místě! V ceně je společné spaní v sále a pokojích (karimatka, spacák s sebou) nebo na parkovišti v autě či na trávě ve stanu.

Kudy povede trasa?

253 km na kole a 80 km po dvou nohách vás provede lokalitami: NP České Švýcarsko, Děčínská vrchovina, Labské pískovce, Lužické hory, NP Kernzone, NP Saské Švýcarsko. Trasa bude zaslána závodníkům formou GPX týden před startem. Trasa je neznačena! Cyklisté pravděpodobně použijí Gpsku s mapou, Běžcům doporučujeme použít nemapové Gpskové hodinky (trasa vždy vede po oficiálních cestách).

Kategorie

MD - muži dvojice (každý jednu disciplínu) MS - muž sólo (jeden obě disciplíny) ZD - ženy dvojice (každá jednu disciplínu) ZS - žena sólo (jedna obě disciplíny) MZD - muž a žena dvojice (každý jednu disciplínu) Minimálně tři subjekty v kategorii, jinak budou subjekty přiřazeny do jiné disciplíny.

Limit dojezdu do cíle

Limit absolvování duatlonu je 60hodin. Limit pro získání bonusu "Vlčího tesáku" (originální mahagon-dubové medaile) je 25 hodin pro kategorii dvojic a 30 hodin pro kategorii sólo.

Online sledování

Pro tvoje bezpečí a pro tvé fanoušky, kteří vědí, kde přesně na trati jsi. Tracker v případě kategorie dvojic slouží jako štafeta. Sledovací zařízení zajistíme v případě účasti více jak 30 lidí.

Startovní listina

Startovní listina je průběžně aktualizována.

Fotogalerie historie

Pokochej se krásnými fotkami z WOLFmana. Zkoukni výsledkové listiny závodů.

Klub / tým WOLFman

Vlčáci samotáři jsou mezi námi. Přidej se!

Sháníš partnera do teamu na duatlon?

Umíš jezdit na kole, ale nemáš k sobě partnera do týmu, který by běžel? Nebo naopak? Níže v chatu si můžeš napsat žádost nebo někomu odpovědět. Diskusi nemoderujeme, je to čistě na tobě.

Organizujeme i jiné závody

Zpět na hlavní rozcestník závodů
Registrace do WOLFman duatlon cyklo-běžeckého závodu

Kategorie

souhlasím s: závazným přihlášením do bikepackingové akce, pravidly, GDPR, zasíláním novinek, registrací do systému

]

Ještě nějaké dotazy?

napiš nám na infoZAVINÁČwolf-man.cz nebo zavolej na +775 447 596