WOLFman 777

WOLFman 777

Bikepackové nonstop závody na horském kole BEZ PODPORY v lokalitách Karpaty, Javorníky, Beskydy, Hostýnky, Chřiby.
Registrace do WOLFman 777 bikepackové akce

Kategorie

souhlasím s: závazným přihlášením do bikepackingové akce, pravidly, GDPR, zasíláním novinek, registrací do systému

Start: Klenčov 4.9.2025 v 5:00. Délka: 777 km.

Předstartovní meeting je 3.9.2025 pozdě večer. Trasa je namotaná v lokalitách Karpaty, Javorníky, Beskydy, Hostýnky, Chřiby. Užiješ si spousty magických míst ať více, či méně známých. Po trase budou dostupné obchody i restaurace. Perfektní zázemí na strtu / polovině / cíli.

Co je nového?

Novinky a aktuality z WOLFmana a bikepackingu.

Štěpán Stránský

Nápad zrealizovat WOLFman 777 bikepackovou akci měli Honza Surovič (hlavní trasér a majitel zázemí) a Štěpán Stránský (cylklista s celoživotními zkušenostmi v bikepackingu).

Proč se zúčastnit?

Dlouhých a těžkých bikepackových závodů máme v ČR dost, stejně jako ULTRAakcí do 400 Km. Proto jsme zorganizovali bikepackovou akci WM 777, což je něco mezi! Start / restpoint v polovině / cíl je v jednom místě se super zázemím. Povinná pauza v restpointu je 15min.

Jaké kolo si vzít?

Gravel, horák, fatbike? Proč ne. Nejuniverzálnější kolo je XC celopéro, ale samozřejmě každý má jiné preference a možnosti. Trasa není vhodná pro dvoustopá kola, tandemy, silničky, downhilly, krosky, gravely s méne jak 50mm (2") pláštěma.

Kdo vymýšlí trasu?

Hlavní trasér WOLFman 777 je Honza Surovič.

Kudy povede trasa?

Trasa je namotaná v Karpatech, Javorníkách, Beskydech, Hostýnských vrších, Chřibských lesech o celkové délce 777Km a převíšení 18km. Detailní informace o trase budou doplněny během roku.

Pravidla WOLFman 555 akce

Chovej se fair play je základní pravidlo. MY ORGANIZÁTOŘI JSME Z LEGISLATIVNÍHO HLEDISKA POUZE ORGANIZÁTOŘI ZÁZEMÍ! Níže jsou všechna pravidla akce a určitě si je pročti.

Poplatek

4000 Kč v ceně je částečná strava, zázemí pro tebe i třeba tvou rodinu, půjčení sledovacího zařízení, gpx trasa, uvítací dárečky od sponzorů a partnerů a slevy od nich, foto z akce, zápis do výsledkové listiny, možnost se stát členem klubu,...

zázemí: start, checkpointy a cíl

Start, polovina a cíl na jednom místě, kousíček od kopce Klenčov. Perfektní zázemí pro tebe, tvoji rodinu, auto, , voda, kuchyně, wifi, absolutní klid uprostřed lesů a luk...

Na co se těšit v cíli?

Zázemí, regenerace, jídlo, teplo domova, pokec s bajkery, originální vypalovaná vlčí medaile, fotky od bikepackera a fotografa Štěpána Stránského, dárečky od sponzorů a spoustu dalšího...

Kategorie

Muži 18 a více let. Muži 60 a více let. Ženy 18 a více let. Ženy 60 a více let.

Limit dojezdu

Limit dojezdu je 115 hodin. Času a zdolání máte habaděj! Ale klidně to stihněte do soboty za 3 dny :)

Online sledování

Je to bezpečné a hlavně super pro tvoje blízké, kteří vědí kde přesně na trati jsi. Používáme sledovací zařízení, je blbuvzdorné a nemusíš se o tu malou krabičku nijak starat, nerozbije se a baterie v něm nemusíš po dobu jízdy dobíjet!

Seznam účastníků

Startovní listina je průběžně aktualizována.

Fotogalerie / historie

Pokochej se krásnými fotkami z Wolfmana a koukni na výsledkové listiny

Klub / tým WOLFman

Vlčáci samotáři jsou mezi námi. Přidej se!

Jsi začátečník v bikepackingu?

Zde se bikepackingem nepolíbení cyklisté a fanoušci ve stručnosti dozvědí o čem je bikepacking. Mimo to pořádáme hromadné videohovory před WM 777 ohledně přípravy, vybavení atd...

Organizujeme i jiné závody

Zpět na hlavní rozcestník závodů
Registrace do WOLFman 777 bikepackove akce

Kategorie

souhlasím s: závazným přihlášením do bikepackingové akce, pravidly, GDPR, zasíláním novinek, registrací do systému

]

Ještě nějaké dotazy?

napiš nám na infoZAVINÁČwolf-man.cz nebo zavolej na +775 447 596